Garanti ve İade     

1- Sitemizden satın alacağınız ürünler, işçilik ve malzeme hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir. Satın aldığınız ürün ile beraber yollanacak fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu yüzden faturanızın bir kopyasını saklamanız gerekmektedir.

2- Kullanıcı hatalarından dolayı oluşabilecek hata ve arızalar garanti kapsamı DIŞINDADIR. Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz.

3- Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı bizeulaştırmanız gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünün ticari değerini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı servismizce onaylandıktan sonra ürün bedeli 30 gün içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Bu işlem sırasındaki kargo hizmetleri müşteriye aittir. Ambalajı açılmış , tahrip edilmiş , kullanılmış ürünlerin iadesi KESİNLİKLE kabul edilmez.

4- Tüm Siparişlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo ücretleri kargo şirketleri tarafından belirlenir. Kargo ücretleri bölgesel farklılıklara ve kargo şirketlerine bağlı olduğu için siparişiniz sırasında kargo ücreti hesaba katılmaz. 0 Tl olarak görünür. Ancak kargo ücretini ürün teslim alınırken kargo şirketine, kargo şirketinin belirleyeceği fiyatlarla alıcı öder. 

5- Konu ile ilgili sorularınızı info@dmlimited.net  adresine bildirebilirsiniz.